Дорожньо-будівельна група компаній "УПС"

+38 (099) 175-09-23 ups.roads.ups@gmail.com

Дорогу місцевого значення Зелене-Богданівка-Богуслав капітально ремонтують за програмою Президента України «Велике будівництво»

Ремонт обласних доріг у самому розпалі. Голова Дніпропетровської облдержадміністрації проінспектував дорогу місцевого значення Зелене –Богданівка – Богуслав. Вже із новим покриттям – 22 км автошляху. Роботи триваютьна останніх 11 км, між Мар’ївкою та Зеленим.

Капітальний ремонт дороги Зелене-Богданівка-Богуслав триває вже кілька років. Його поділили на два етапи. Перші 15 км завершили у 2019-му. Загальна довжина дороги – 33 км.

Голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко зазначив, що «Якісні та безпечні дороги – наша стратегічна мета. Дорогу місцевого значення Зелене-Богданівка-Богуслав капітально ремонтують за програмою Президента України «Велике будівництво». Загалом цьогоріч запланували привести до ладу понад 100 км автошляхів місцевого значення».

Наразі тривають роботи з оновлення покриття на другому відрізку автошляху – від Богданівки до Зеленого. Залишилося нанести розмітку, облаштувати бар’єрні огородження та встановити знаки.

#Велике_будівництво

#натхнення_у_дорозі