Дорожньо-будівельна група компаній "УПС"

+38 (099) 175-09-23 ups.roads.ups@gmail.com

Фоторепортаж: що таке АБЗ та як вони працють

Дорожньо-будівельна група компаній УПС стрімко набирає обертів. З початком сезону дорожньо-будівельних робіт компанія придбала потужне і екологічне обладнання – асфальто-бетонний завод ЧАО Кредмаш, який відповідає міжнародним стандартам.

У арсеналі групи компаній УПС  – 5-ть АБЗ у Дніпропетровській області.  Заводи працюють та забезпечують необхідною кількістю асфальтобетону для виконання дорожніх робіт.

Що таке АБЗ та як ввони працюють – дивіться далі у фоторепортажі.

Сучасний асфальтовий завод – це цілий комплекс обладнання, необхідного для того, щоб виготовити асфальтобетонну сировину.

  

Агрегат живлення. Призначений для попереднього дозування вихідних матеріалів (щебеню, піску), відповідно до вказаної рецептурою і подачі їх на похилий стрічковий конвеєр. Агрегат живлення складається з блоків з встановленими стрічковими живильниками і конвеєра. 

Сушильний агрегат. Призначений для нагріву і сушіння кам’яних матеріалів до стану, що забезпечує приготування суміші. До складу сушильного агрегату входить: сушильний барабан, топковий агрегат, система пилогазоочистки. Застосування частотного перетворювача в управлінні сушильних барабаном дозволяє здійснити плавний пуск і регулювати швидкість обертання, підбираючи оптимальний температурний режим. 

Обладнання рукавного фільтру. Для захисту навколишнього середовища від забруднень в процесі роботи асфальтозмішувальних установок передбачено газоочисне обладнання.

Агрегат мінерального порошку призначений для прийому, тимчасового зберігання і видачі мінерального порошку в дозатор або приймальне облаштування елеватора мінерального порошку агрегату змішувача.

Агрегат готової суміші. Призначений для прийому, короткочасного зберігання і вивантаження в автотранспорт готової асфальтобетонної суміші.

 

Кабіна оператора є робочим місцем фахівця, що здійснює управління асфальтосмесительной установкою.

Ємність для зберігання бітуму.

Агрегат целюлозної добавки. Конструкція агрегату целюлозної добавки забезпечує прийом, дозування і видачу в мішалку асфальтозмішувальної установки гранульованих целюлозних добавок типу VIATOP, GENICEL і подібних до них з насипною щільністю 500 ± 50 кг/м3. До складу агрегату входить усе необхідне устаткування, що дозволяє в короткий термін (1-2 дні) дооснастити асфальтозмішувальну установку і почати виробництво щебенево-мастичних сумішей.

Сезон дорожніх робіт у самому розпалі. Пріоритет залишається незмінним – якомога більше якісних нових доріг.

#upsgroup #упс #road #дорогиукраины #Днепропетровская_Область #Днепр #АБЗ #дороги #кредмаш #дорожныеработы #днепр