Дорожньо-будівельна група компаній "УПС"

+38 (099) 175-09-23 ups.roads.ups@gmail.com

Майданчик для здійснення габаритно-вагового контролю (ГВК) на автодорозі Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка

На автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка влаштувано майданчик для здійснення габаритно-вагового контролю.

Для чого він потрібен? Недобросовісні перевізники з року в рік відверто ігнорують норми навантажень, розбивають дороги, перетворюючи їх у суцільне бездоріжжя, наражаючи на небезпеку інших учасників дорожнього руху.

З метою збереження дорожнього покриття від передчасних руйнувань на автошляхах Дніпропетровської області працюють ГВК. Вантажівки зважуються пересувними лабораторіями “Укртрансбезпеки”. На місці також працюють  представники Національної патрульної поліції.

Фахівці використовують електронні ваги, далекомір, циркулі для шин, комп’ютер. 

Процес зважування займає близько п’яти хвилин: машині досить проїхати по двох паралельних платформ. Потім дані про масу автомобіля і розподілу вантажу передаються на комп’ютер через Wi-Fi, термінал друкує талон з інформацією.

За основними показниками загальна площа будівництва ГВК на автодорозі Н-31 – 2956 м.кв. Виконано влаштування земляного полотна та дорожнього одягу. Встановлено зовнішнє освітлення : автономні опори освітлення МГАО-0,3 ( комплект: сонячні панелі, вітрогенератор, світильники LED 30 Вт, система охоронної сигналізації , антивандальні конструкції). Для забезпечення безпеки організації дорожнього руху під час проведення габаритно-вагового контролю влаштовано майданчик відокремлений від основного проїзду металевою бар’єрною огорожею. Встановлені дорожні знаки та нанесена горизонтальна та вертикальна розмітки.