Дорожньо-будівельна група компаній "УПС"

+38 (099) 175-09-23 ups.roads.ups@gmail.com

Представники групи компаній УПС взяли участь у Міжнародному форумі «АВТОДОРЕКСПО 2019»

17-й Міжнародний форум з будівництва, експлуатації та проектування автомобільних доріг і мостів «АВТОДОРЕКСПО-2019» розпочав свою роботу 6 листопада у Києві.

У відкритті форуму взяли участь: заступник Міністра інфраструктури України Наталія Форсюк, т.в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України Олег Федоренко, директор ДП «ДержорНДІ» Артем Безуглий та ректор Національного транспортного університету Микола Дмитриченко.

17 й Міжнародний форум “АВТОДОРЕКСПО” працює з 6 по 8 листопада у виставковому центрі “АККО Інтернешнл” в Києві. На ньому представлена велика експозиція спецтехніки, асфальтобетонні заводи, машини для нанесення дорожньої розмітки, дорожні огорожі, засоби безпеки руху, армуючі матеріали та будівельна хімія, лабораторне обладнання і технології контролю якості покриття, дорожні і сигнальні знаки і багато іншого.

Впродовж двох днів на головній виставковій події дорожньої галузі спеціалісти та науковці з 8 країн світу обмінюються досвідом та презентують новітні технології у будівництві, ремонті та експлуатації доріг.

Такий захід це чудова нагода ознайомитись з технологічними новинками з усього світу та обговорити питання для подальшої співпраці.

 

Наразі Президентом та Урядом України перед Укравтодором та обласними державними адміністраціями поставлені масштабні завдання з розбудови та відновлення інфраструктури. В наступному році передбачено рекордні 73 млрд грн на фінансування дорожньо-будівельних робіт, що значно більше, ніж в попередні роки.