Дорожньо-будівельна група компаній "УПС"

+38 (099) 175-09-23 ups.roads.ups@gmail.com

Західноукраїнський форум “Розвиток та безпека місцевих доріг”, який став міжнародним

У місті Рівне відбувся Форум “Розвиток та безпека місцевих доріг”, який ініціювали та організували очильник Рівненської ОДА Віталій Коваль та президент Всеукраїнської дорожньої асоціації Артем Гриненко.

Форум спочатку був задуманий як «західноукраїнський». «Хотіли зібрати 8 областей Західної України. У результаті – він став міжнародним! Зібралося 400 учасників з усієї країни та делегації з Туреччини, Словенії, Білорусі, Китаю, Литви, Італії, Німеччини»- відмітив Артем Гриненко, президент ВДА.

«Завдання – напрацювати такі рішення, аби українські дороги перестали бути однією з головних проблем країни»- сказав Віталій Коваль голова Рівенської ОДА.

Загалом на Форумі зібралося більше 450 учасників, що є абсолютним рекордом для заходів такого формату. Дорожні компанії усіх рівнів: топ-підрядники, дистриб’ютори дорожньої техніки та матеріалів. Провідні замовники. Керівництво профільних органів влади.

 

Спікерами Форуму стали: Олександр Кубраков (голова Укравтодору), Андрій Майснер (Заступник голови Рахункової Палати), Олександр Авраменко (в.о. генерального директора холдингу «Белавтодор», Ірина Кошель (директор команди підтримки реформ Мінінфраструктури) та інші.

 

Крім того, у рамках Форуму була організована масштабна локальна виставка важкої дорожньо-будівельної техніки.

Загалом, на Форумі були обговорені ключові питання місцевих доріг в Україні та шляхи їх вирішення. Керівники профільних галузевих структур та приватних компаній виступали з доповідями, що допомогли сформувати загальний огляд проблеми.

 

За матеріалами Всеукраїнська дорожня Асоціація